Tesařské práce

Tesařské práce na míru

Tesařské práce jsou pro střechu velmi důležité, protože díky nim vzniká pevná konstrukce, na kterou se může pokládat vybraná střešní krytina. Tato pevná konstrukce tvoří základ střechy, a proto víme, že práce na ní musí být odvedena co nejprecizněji. 

Vaše přání na prvním místě
Potřebujete postavit novou střechu, případně rekonstruovat stávající? Poskytneme Vám naše služby, ať už máte jakékoliv individuální požadavky. Nejste-li si jisti, jak byste ohledně prací na střeše měli postupovat, rádi Vám poradíme a nabídneme řešení přímo na míru. Uvědomujeme si, že naše práce musí být odvedena pořádně, jelikož tesařské práce tvoří základ střechy. S námi se tedy nemusíte bát, že Vám „spadne střecha na hlavu“.

Starosti nechte na nás
Kromě samotných tesařských prací Vám rádi zajistíme i dodávku střešního materiálu od osvědčených dodavatelů. Pokud nemáte zájem pouze o tesařské práce, ale o novou střechu, nechte si zpracovat zkompletování celé střechy od samotného návrhu, až po realizaci - Střecha na klíč . Nabízíme i samostatné klempířské a pokrývačské práce.