Ostatní služby

Potřebujete omítnout dům nebo rekonstruovat?
Připravíme podklad, namícháme maltu a provedeme omítnutí. Pokud chcete můžeme postavit příčku, rekonstruovat nebo opravit zdivo, společně probereme váš záměr, upřesníme podmínky a naplánujeme termín prací. Protože provádíme zednické, obkladačské i malířské práce, můžeme lépe reagovat na vaše požadavky, což se kladně projeví na výsledku celé zakázky. 

Potřebujete novou podlahu nebo udělat v domě elektriku?
Potřebujete kromě kuchyně či střechy nové podlahy? Umíme se přizpůsobit vašim požadavkům. Pokud si nejste jistí v tom, jak správně postupovat, jsme tady my, abychom rozptýlily jakékoliv nejasnosti. Elektrikářské práce, podobně jako jakékoliv naše další služby, děláme v nejlepší možné kvalitě. Profesionální přístup a férové jednání jsou nedílnou součástí poskytovaných služeb. Uvědomujeme si, že spokojený zákazník je příslibem k jeho návratu v budoucnu.

O všechno se postaráme
Zařídíme vše od prvního setkání, kde nám sdělíte své představy, až po finální dokončení naší práce. Pokud přemýšlíte o projektantovi nebo bytovém architektovi, po dohodě můžeme zajistit odborníka, který bude naslouchat vašim přáním a doporučí konkrétní kroky, jenž vedou k úspěšnému cíli.