Dřevěný nábytek na míru

Interiéry na míru

Víme, že dobře navržený interiér vytváří příjemné prostředí. Ať už se jedná o interiér domů a bytů, kanceláří nebo restaurací, rádi Vám ho vyrobíme. Zhotovíme dřevěný nábytek, kuchyně, schodiště nebo dveře na míru.

Dřevěný nábytek na míru 

Chcete-li nábytek na míru, pak jste na tom správném místě. Díky nám se můžete rozloučit s různými katalogovými řešeními nábytku, které má každá druhá domácnost. Náš dřevěný nábytek Vaší domácnosti dodá ještě větší jedinečnost.

Vyrobíme pro Vás nábytek přesně podle Vašeho přání, ať už se jedná třeba o botník do předsíně, nebo velkou skříň do obývacího pokoje.

Dřevěné kuchyně na míru 

Kuchyně většinou vyrábíme z masivu, který je oblíbený pro svůj originální a přírodní vzhled. Vyrábíme kuchyně v různých stylech. Máte rádi spíše konzervativní styl nebo chcete něco, co je trendy? 
Zhotovíme kuchyni přesně podle Vašich požadavků. Při výrobě kromě hezkého designu myslíme i na kvalitu a praktičnost.

Dřevěné schodiště na míru 

Víme, že schodiště kromě své praktické funkce dokáže také oživit interiér a zpříjemnit bydlení. Dokážeme ho sladit s ostatním interiérem tak, aby do Vaší domácnosti vneslo pocit pohody.
Vyrobíme dřevěné schodiště podle Vašeho přání. Potřebujete schody do patra, do sklepa, na půdu nebo kamkoliv jinam? Budeme rádi, když nás budete kontaktovat a probereme, jak by schodiště mělo vypadat.

Dřevěné dveře na míru 

Uvědomujeme si, že dveře jsou důležitou součástí každé budovy. Vchodové dveře totiž zabraňují úniku tepla z interiéru a chrání stavbu před hlukem a vlhkostí. Vnitřní dveře jsou zase důležitým designovým prvkem.
Víme, že v případě dveří je důležitá především jejich vysoká funkčnost a je potřeba aby správně zapadaly na své místo, proto vše důkladně proměřujeme. Dokážeme vyrobit dveře přesně podle Vašich představ.

Ostatní 

Kromě dřevěného nábytku, kuchyní, schodišť a dveří dokážeme ze dřeva vyrobit i další prvky interiéru podle Vašich požadavků. Stejně tak nám nedělá problém vyrobit i věci mimo interiér, jako jsou třeba dřevěná zábradlí nebo pergoly.