Dveře

Dveře na míru

Chcete si nechat vyrobit dveře podle vašich představ? Dřevěné dveře jsou našimi předky ověřenou volbou, na kterou se můžete spolehnout. Dřevo jako materiál totiž znamená především unikátnost a dlouhou životnost.

Víme, co je důležité

Díky vhodnému navržení dveří dokážeme zvýšit výjimečnost každé domácnosti. Nabízíme velmi širokou možnost povrchových úprav a případnou aplikaci různých ozdobných prvků.
Vyrábíme jak vstupní, tak interiérové dveře. Víme, že kvalitní vchodové dveře zabraňují úniku tepla z interiéru a nabízí ochranu před hlukem a vlhkostí. Proto při jejich výrobě vyměřujeme každý detail. Vnitřní dveře pak mají především funkci designového prvku. Důležité je však také to, aby dobře fungovaly a na to rozhodně nezapomínáme. 

Kvalitní dveře na celý život
V případě výroby dřevěných dveří na míru dbáme především na funkčnost. Vše totiž důkladně poměřujeme tak, abyste byli stoprocentně spokojeni. Dveře tedy skvěle zapadají na své místo. Společně se můžeme domluvit na jakýchkoliv Vašich přáních, ať už se jedná o design, typ povrchové úpravy nebo o jiné specifické požadavky.