Střechy

Střechy na míru

Víme, že kvalitní střecha je základem každé pořádné stavby. Jedná se o nejsvrchnější, a tím pádem i nejvíce namáhanou část domu. Klasická střecha se skládá z krovu, izolačních a krycích vrstev. Každá z těchto částí má svou roli a je nezbytná pro správnou funkčnost střechy. Proto si dáváme na každé jednotlivé části střechy záležet - ze zkušeností je nám jasné, že dobře fungující části střechy tvoří dobře fungující celek.

Máte zájem o úplně novou střechu ? Nebo potřebujete pouze tesařské , pokrývačské  či klempířské práce ? Obraťte se přímo na nás.

Starosti vezmeme na svá bedra

V případě realizací střech jsme opravdovými odborníky. Zkonzultujeme s Vámi veškerá přání a rádi Vám poradíme. V případě uskutečnění objednávky s Vámi budeme průběžně komunikovat. Nemusíte se však bát, že Vás budeme zatěžovat zbytečnými dotazy, které k ničemu nepovedou. Výsledkem naší práce pak bude střecha na celý život.

Poskytujeme čtyři různé služby:

Tesařské práce 
Díky tesařským pracím vzniká pevná konstrukce střechy, na kterou následně můžeme pokládat vybranou střešní krytinu. Tesařské práce  provádíme velmi precizně, protože víme, že tvoří základ střechy. 

Pokrývačské práce 
Poradíme Vám s výběrem ideálního materiálu pro pokrytí střechy a zkonzultujeme s Vámi veškeré požadavky. Kromě toho, že jsou pokrývačské práce  důležité pro správné fungování střechy, si uvědomujeme, že dotváří celkový vzhled domu a umíme to zohlednit. 

Klempířské práce 
I klempířské práce  jsou podstatné pro správnou funkčnost střechy. Jedná se o montáž různých plechových prvků na střechu, například venkovních okapů nebo oplechování vikýřů. I při této službě dbáme na co nejvyšší kvalitu. Přece nechcete, aby Vám kvůli špatnému odvádění dešťové vody zatékalo do domu. Toho se s námi bát nemusíte.

Službu Střecha na klíč 
Máte-li zájem o kompletně novou střechu a chcete přenést veškeré starosti na nás, můžeme Vám nabídnout službu Střecha na klíč . Zajistíme veškerou práci spojenou s realizací střechy od zpracování návrhu na míru až po úplné dokončení. Chcete střechu s lehkou střešní konstrukcí nebo poctivě bytelnou střechu? Nebo máte jinou představu? Rozhodně nám dejte vědět.